Paslanmaz Tek Cidarlı Baca

  • AISI 316 L paslanmaz çelikten mamul baca sistemidir.
  • Kullanım alanı katı,sıvı ve gaz yakıtlı kazanlardır. 
  • Tek Cidarlı Baca sistemi, yapı içerisindeki baca gazı sıcaklığı düşük yakma sistemleridir.Tuğla baca kılıf olarak kullanılır. AISI  316 L kalitede paslanmaz çelikten, argon kaynaklı olarak imal edilmektedir. Düşey yük alt ana taşıyıcı üzerinde taşınır ve modüller birleştirme kelepçeleri ile birleştirilirler ve montajı son derece kolaydır.
  • Ayrıca ısıl genleşmeleri karşılayacak ayarlanabilir parçalar, düşey yükü karşılayacak ara taşıyıcılar ve bacaların rijitliğini sağlayan duvar tip tutucu kelepçeler belirli mesafelerde kullanılmaktadır. Tek cidar baca sistemlerinde ısıl geçirgenlikler yüksek olduğundan ısı kayıpları söz konusudur ve bu çekişine negatif yönde etki etmektedir.
  • Yüksek kalitede sürekli  kaynak teknolojisi ile üretilen bacalar negatif basınçlı sistemlerde muflu geçme ve pratik baca kelepçesi ile kolay ve güvenilir montaj imkanı sağlar. Pozitif basınçlı sistemlerde muf içinde kullanılan özel conta ile sızdırmazlık sağlanmıştır.

Etiket Kelimeler: Paslanmaz Tek Cidarlı Baca, Paslanmaz çift Cidarlı Baca, Paslanmaz Baca ekipmanları, Spiral Hava Kanalı, kare Hava Kanalı, elips Hava Kanalı, havalandırma, havalandırma firmaları, havalandırma firması, havalandırmacılar, gebze havalandırma, Kocaeli havalandırma